فروشگاه اینترنتی

انواع پرده دکوراسیون داخلی

خدمات افشار دکور

انواع پرده دکوراسیون داخلی

تاریخ:     تعداد بازدید: 18933

 

پرده زبرا

بهترین جایگزین پرده کرکره ای

ساختار پرده زبرا از تور و پارچه ميباشد که به صورت راه راه مساوي و با ظرافت هر چه تمام بافته شده است و به شکل دو لايه موازي بر روي هم قرار ميگيرد . پرده زبرا با طراحي زيبا و بديع، اين امکان را به شما مي دهد که با بالا و پايين کردن اين دو لايه بر روي هم، مقدار نور را به صورت دلخواه تنظيم کنيد. در صورت نياز ميتوان پرده را کاملا در قسمت بالا و یا هر اندازه ای که مورد دلخواه خودتان باشد جمع نمود و از نور کامل بهره برد. این نوع پرده درطراحی دکوراسیون داخلی ساختمان نقش برجسته ای را ایفا کرده است.

پرده شید رول یا طرح منظره

پرده هاي شيد از پرده هاي بالارو يا بالا جمع شو مي باشند.در اين نوع پرده تنظيم نور بوسيله حركت عمودي (بالا و پايين) پارچه اي كه به يك سيستم جمع كننده قرقره اي متصل است انجام ميشود.
این پرده ها به سرعت در مکان های تجاری ٬ هتل ها ٬رستورانها ٬ بیمارستانها ٬ فروشگاه ها ٬ پرده اتوبوس هواپیما و قطار ها و مراکز مسکونی و ... مورد توجه و استفاده قرار گرفته اند .

شماهم میتوانید باخرید این نوع پرده طبیعت را درمنزل و یا محل کار خود حس کنید.

انواع مکانیزم حرکتی پرده های رول شونده شید :

● مکانیزم معمول پرده های شید (Chain Operation  ) که از یک زنجیر کنترل در چپ یا راست پرده تشکیل شده است و می توان به کمک آن ارتفاع پرده را بصورت دستی تنظیم نمود .

● مکانیزم فنری (Spring Mechanism  ) که می توان آنرا در هر نقطه و ارتفاعی تنظیم نمود که با آزاد نمودن پرده بصورت خودکار پرده در بالا جمع خواهد شد .

● مکانیزم فنری هیدرولیک (Speed Down Spring Mechanism ) : همانند مکانیزم پرده های شید فنری می باشد با این تفاوت که در هنگام جمع شدن ٬ عمل رول شدن پرده به نرمی و آهستگی صورت می گیرد .

● مکانیزم الکترو مکانیکی یا Motorized که به کمک آن می توان توسط کلید های نصب شده بر روی دیوار و یا ریموت کنترل ارتفاع پرده ( یا پرده ها ) را به دلخواه تنظیم نمود .

پرده عمودی

پرده لوردراپه یا پرده عمودی به صورت عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته و به صورت افقی در طول پنجره حرکت می کند.این پرده امکان تنظیم نور را در هر محیطی میسر میسازد و برای پنجره های عریض و یا عمودی بلند مناسب می باشد.

انواع پرده کرکره عمودی یا Vertical blinds:

پرده عمودی پارچه ای 9 سانتی .
پرده عمودی پارچه ای 13 سانتی .
پرده عمودی پی وی سی
پرده عمودی چوبی و چرمی 9 سانتی متری .
قابلیت نصب بصورت برقی با ریموت کنترل را دارا میباشند.

ویزگیهای پرده عمودی  Vertical blinds:

نگهداری و نظافت آسان با قابلیت شستشو .
قابلیت جمع شدن به طرفین و کنار.
قابلیت تنظیم نور به حالت دلخواه
عملکرد بصورت دستی و برقی